כלות ממליצות

נוי מרק- אוקטובר 2020

"הילה המהממת!!!!!! אז ברוח התקופה ובגלל הקורונה שמסרבת לעזוב החלטנו לארגן חתונה ב5 ימים. למרות שזאת היתה חתונה קטנה ואינטימית החלטנו שאנחנו לא מוותרים על חופה יפה ומושקעת וכמובן עיצוב המקום והשולחנות כדי לתת הרגשה הכי חתונתית כמה שאפשר גם בחתונה מצומצמת. אחרי חיפושים הגעתי להילה מהילולה - עיצוב אירועים ושזירת פרחים שישר היתה זמינה לכל בקשה, עזרה ועשתה הכל כדי שהאירוע יראה בדיוק כמו שרציתי. הכל יצא פשוט מהמם!!!! הילה מוכשרת בטירוף, הכי מקצועית שיש ומקסימה אמיתית! ממליצה עליה מכל הלב!"
לידור קרדי- אוגוסט 2020
"הגעתי להילולה בעיקר בגלל המחיר השווה לעמדת שזירת פרחים, כבר בשיחה היתה לנו כימיה טובה, היא שאלה שאלות שמתאימות לנו ולאופי שאנחנו רוצים ליצור באירוע שאלות שעוררו גם אותנו.. בזכותה בחרנו קונספט לחתונה והיא עפה איתנו בעיצובים ורעיונות, ממש הפכה חלום למציאות. מפה לשם אם זה לא היה ברור היא עיצבה את כל האירוע!!
אהבתי את היחס האישי, השאלה והבירור מה האופי של הלקוחות שלה, ולא לעשות ישר את מה שכולם עושים בדרך כלל"
ענבל בריל-אוגוסט 2020

"התחתנו במכתש רמון, והיינו חייבים עיצוב שיותאם למקום ולאווירה ! הילה הייתה קשובה לכל הרצונות שלנו, היה כיף לשוחח ולהתייעץ איתה והתוצאה היתה מעבר לכל דמיון ! (חופה, שביל חופה, מרכזי שולחן, סידורי פרחים בפינות הישיבה, זר כלה, חישוקי מקרמה ועששיות לאווירה) כל דבר מבין אלה היה פשוט יוצא מן הכלל! והתמונה הגדולה של שילוב כל אלו יחד הייתה מושלמת! ממליצה ללא ספק!"
רויטל בן יאיר- יוני 2020

"קודם ראוי לציין שהילה אדם מהמם!! לאורך כל התהליך הייתה אדיבה, קשובה ונעימה. הילה עיצבה לנו את סידורי השולחנות, שביל לחופה, החופה וכמובן ניצחה על עמדת השזירה הקסומה. הודות להילה העיצוב של האירוע גרף אלפי מחמאות ותשבחות. בקיצור אנחנו ממליצים, ממליצים ושוב פעם ממליצים"
רותם דואני- מרץ 2020

"הילה הייתה השוזרת בחתונה שלנו, והייתה פשוט מדהימה. לכל אורך הדרך היא הייתה קשובה לבקשות שלי, הייתה יצירתית וחשבה על איך היא יכולה לשדרג לנו את האירוע בצורה שתתאים לקונצפט של החתונה שלנו (התחתנו ביום הבחירות, אז היה theme של בחירות). היא עשתה דברים אקסטרה כדי לחסוך מאיתנו, מעבר למה שסיכמנו איתה מראש. בלי קשר, עם הרבה מהספקים שלנו היה לנו תחושה מתסכלת שהם לא גמישים, ושאין כל כך הבנה בינינו.. הילה הייתה מאוד גמישה וקשובה וממש התרגשה בשבילנו גם ביום עצמו... לא הרגשנו כאילו היינו ״סתם עוד לקוח״. גם הפידבקים שקיבלנו על עמדת הפרחים בחתונה היו מעולים, ואנשים גם ספציפית דיברו על הילה ועל כמה שהיא הייתה נעימה ובוייבים טובים
אהבתי את התקשורת הנהדרת לקראת החתונה, ומקצועיות גדולה ביום עצמו."

להמלצות וחוות דעת נוספות, בקרו בדף שלי
בmit4mit!

© כל הזכויות שמורות להילולה- עיצוב אירועים ושזירת פרחים ©